SEC Bitcoin ETF dosyalama kararını geciktiriyor – #KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz, Bitcoin Haber, Cripto Haberleri
Çarşamba, Kasım 20, 2019
05112452147 sosyaluzmanlar@gmail.com
ANALİZKRİPTO HABER

SEC Bitcoin ETF dosyalama kararını geciktiriyor

kripto-haber-analiz
#KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz,  Bitcoin Haber, Cripto Haberleri

SEC Bitcoin ETF dosyalama kararını geciktiriyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bitcoin borsada işlem gören bir fon (ETF) önerisi kararını tekrar erteledi.

Pazartesi günü açılan yeni bir belgede, SEC, vaneck SolidX Bitcoin güveninin hisselerini yayınlamasına ve listelemesine izin verecek önerilen bir kural değişikliğini onaylayıp onaylamayacağına dair dava açtığını söyledi.

Regülatör, siparişin Federal kayıtta yayınlanmasından 21 gün sonra ve bu yayından 35 gün sonra bu yorumlara karşı çürütülmesinden dolayı halktan gelen yorumları davet etti.

SEC’İN bir karar vermesi için yeni son tarih 19 ağustos’dur ve 18 ekim’in son tarihi için bir kez daha ertelenebilir, avukat Jake Chervinsky tweetledi .

VanEck / SolidX bitcoin ETF, geçen yıl cboe BZX ile ilk kez dosyalandı, ancak uzun süreli bir hükümet kapanması nedeniyle Ocak ayında çekildi. Şirketler, bitwise Asset Management’ın NYSE Arca ile kendi ETF önerisini açmasından kısa bir süre sonra teklifi o Ayın ilerleyen saatlerinde yeniden açtı.

SEC, Bu yıl şimdiye kadar iki teklifle ilgili herhangi bir karar vermeyi erteledi ve Bitwise’ın önerisi 14 Mayıs’ta yapılacak en son gecikme oldu.

Regülatör, ABD’deki herhangi bir bitcoin Etf’sini henüz onaylamamıştır ve şimdiye kadar son birkaç yılda herhangi bir karar vermeyi veya reddedilen önerileri ertelemiştir.

#KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz,  Bitcoin Haber, Cripto Haberleri
criptoanaliz

Bir cevap yazın