Coinbase EOS desteğine başladı – #KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz, Bitcoin Haber, Cripto Haberleri
Çarşamba, Kasım 20, 2019
05112452147 sosyaluzmanlar@gmail.com
ALT COİNANALİZBİTCOİNKRİPTO HABERTEKNOLOJİVİDEO

Coinbase EOS desteğine başladı

kripto-haber-analizkripto-haber-analiz
#KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz,  Bitcoin Haber, Cripto Haberleri

Büyük ABD merkezli cryptocurrency değişimi ve cüzdan hizmeti CoinBase , 30 Mayıs’taki bir basın açıklamasına göre EOS için destek ekledi.

Yeni ekin, Birleşik Krallık ve New York hariç olmak suretiyle coinBase tarafından kapsanan çoğu alanda ticaret ve depolama için mevcut olduğu bildiriliyor.

Duyuru ilaveten EOS ile ilişkili herhangi bir prosedür ücreti olmadığını da not eder; bunun yerine, RAM, CPU’lar ya da ağ bant genişliği vergisi gibi bilgi prosedür kaynaklarında maliyet öadı verilir. Ağı çalıştıran kullanıcılar, prosedürleri çalıştırmak için gereken hesaplama gücüne katkıda bulunarak EOS’U da kazanırlar.

EOS, geçtiğimiz günlerde borsaya eklenen en büyük kripto para birimlerinden biridir — Ripple’ın jetonu xrp Şubat ayında eklendiğinden, 8 milyar doların üzerinde bir piyasa dşayeti ile. CoinBase ilaveten son günlerde iki jeton, stablecoins Dai ve USD Coin ( USDC) için destek ekledi.

Daha önce Mayıs ayında, coinBase ilaveten küresel tekliflerini genişletti, üzerinde için açıklandı ticaret desteği ile 50 yeni yargı ve ufak kripto ödemeleri ile bir eğitim programı, CoinBase kazanmak, üzerinde mevcuttur 100 ülkeler.

Daha yakın zaman, CoinBase iş, veri ve uluslararası Başkan Yardımcısı Emilie Choi, merkezi olmayan ticaretin şu anda değişim için gündemde olmadığını doğruladı. Choi, coinBase’in merkezi olmayan bir değişimi (dex) başlatması için bir caydırıcı olan uyumluluk hususlarına Yorum Yaptı:

“Bir dex sunarsak, bunu güvenilir ve güvenilir ve uyumlu bir biçimde yaptığımızdan emin olmalıyız. Şimdi bu iş nasıl olacağını net bir şey yok bence. Bu alanın enteresan olduğunu düşünüyoruz, yalnız şu anda aktif olarak yatırım yapmıyoruz.”

#KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz,  Bitcoin Haber, Cripto Haberleri
criptoanaliz

Bir cevap yazın