Coinbase şu anda merkezi olmayan değişim sektörüne yatırım yapmıyor – #KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz, Bitcoin Haber, Cripto Haberleri
Çarşamba, Kasım 20, 2019
05112452147 sosyaluzmanlar@gmail.com
ALT COİNANALİZBİTCOİNKRİPTO HABERTEKNOLOJİVİDEO

Coinbase şu anda merkezi olmayan değişim sektörüne yatırım yapmıyor

kripto-haber-analizkripto-haber-analiz
#KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz,  Bitcoin Haber, Cripto Haberleri

Üst düzey bir yönetici, kriptonews media outlet the Block’a 29 Mayıs’ta verdiği röportajda, Amerika Birleşik Devletleri kriptoexchange CoinBase merkezi olmayan bir exchange (DEX) başlatmayı planlamıyor.

CoinBase’in faaliyetleri etrafında bir dizi konu ile ilgili konuşan şirketin iş Başkan Yardımcısı Emilie Choi, Data & International, geçen yıl P2P platformu Paradex’i satın almasına rağmen, merkezi olmayan ticaretin öncelikli olmadığını ifade etti.

“Bence merkezi olmayan değişim alanı, oynamasını izlemek enteresan olacak. Bence çok fazla potansiyele sahip ” dedi”

CoinBase, son yıllarda hem ABD’de hem de yurtdışında yüksek hacimli yatırımcıları hedef aldı ve kripto birimi endüstrisine ana akım ve rampalara odaklandı.

Bu , şirketi Binance gibi kripto platformlarına farklı bir konuma getirdi. Choi, önümüzdeki merkezi olmayan değişim lansmanının detaylarını düşürmeye devam ediyor.

“Açıkçası biz kripto Köprüsü fiat vardır. Kripto Köprüsü’nün fiatıyız ve kripto ekonomisinin güvenilir güvenilir merkezi olmaya çalışmak açısından uzayda diğerlerinden farklı bir rol oynuyoruz” diye devam etti. Choi ekledi:

#KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz,  Bitcoin Haber, Cripto Haberleri
criptoanaliz

Bir cevap yazın