USD Stable coins Usdt’nin hala piyasaya hakim olduğu Spot ticaret hacmi rekor seviyelerini buldu – #KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz, Bitcoin Haber, Cripto Haberleri
Çarşamba, Kasım 20, 2019
05112452147 sosyaluzmanlar@gmail.com
ALT COİNANALİZBİTCOİNKRİPTO HABERTEKNOLOJİ

USD Stable coins Usdt’nin hala piyasaya hakim olduğu Spot ticaret hacmi rekor seviyelerini buldu

kripto-haber-analizkripto-haber-analiz
#KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz,  Bitcoin Haber, Cripto Haberleri

İncelemeye genel bakış

Criteria 110
Criteria 28.7
Criteria 36.9
Criteria 49.1

summary

8.7Maecenas non enim eu ante cursus blandit faucibus vitae neque. Morbi a pellentesque nunc, a pharetra sem.

kripto araştırma firması Diar, USD stablecoins için piyasa değerinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığını ve 4 Mayıs’ta yayınlanan en son haftalık raporuna göre 21 milyar doları aştığını gösteriyor.

Diar’ın verilerine göre, greenback’e bağlı Stablecoins neredeyse 4.3 milyar dolarlık bir piyasa kapağına geçti. Rapor ayrıca, Circle ve coinbase destekli USDC’NİN Nisan ve Mayıs ayları arasında %130 oranında bir artış kaydederek, bu ay 3.6 milyar dolara (Nisan ayında 1.6 milyar dolara kıyasla) isabet eden USD stablecoin işlem hacminde bir artış olduğunu ortaya koyuyor.

Diar’ın belirttiği gibi, USDC’NİN 2019 Ocak ayından bu yana işlem hacmi artışı 435%.

Trusttoken’in USD-aylık hacim artışını daha yavaş bildirirken-mutlak işlem hacimleri açısından usdc’yi aştı ve nisan ayında 3.8 milyar dolar ile karşılaştırıldığında Mayıs ayında 2.88 milyar dolar bildirdi.

Bu güçlü performanslara rağmen, Diar, tartışmalı stablecoin tether (USDT) hala bu yıl 1.3 trilyonunu aşan işlem hacimleri ile pazarın aslan payına hükmediyorsa, 2018’in tamamından 200 milyon dolar daha yüksek olduğunu belirtiyor.

#KriptoHaberleri, Kripto Haberleri, Kripto Analiz,  Bitcoin Haber, Cripto Haberleri
criptoanaliz

Bir cevap yazın